Idete do nového? Vykúpime váš byt, dom alebo inú nehnuteľnosť rýchlo a navyše za výhodnú cenu.

Nájsť vhodného kupcu pre vašu nehnuteľnosť môže chvíľu trvať. Ak nemáte chuť a čas čakať, radi vám v TP centrum podáme pomocnú ruku. 

Váš starý byt, dom alebo iný nebytový priestor odkúpime za dohodnutú cenu bez toho, aby ste museli strácať čas s odhadcom, riešiť právne stránky zmlúv alebo vystáť rady na úradoch. Sumu za predaj nehnuteľnosti máte k dispozícii takmer okamžite. Pripravený splniť vaše ďalšie plány a sny. 

AKO POSTUPUJEME PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI

1.

KONTAKTUJTE NÁS

Mailom či telefonicky, dohodneme si termín osobného stretnutia, na ktorom môžeme vašu nehnuteľnosť dôkladne obhliadnuť a naceniť.

1.

2.

VYPRACUJEME ZMLUVY

Ak sa dohodneme na cene, naši právnici vypracujú transparentné návrhy zmlúv pripravené na vaše pripomienky. Kúpna zmluva je pre nás záväznou.

2.

3.

VYPLATÍME DOHODNUTÚ SUMU

Cifra, na ktorej sa dohodneme, môže svietiť na vašom účte už v najbližší pracovný deň alebo vám ju vyplatíme na ruku.

3.

4.

OBEHÁME ÚRADY

Všetky potrebné úradné úkony a katastrálne konanie vyriešime k obojstrannej spokojnosti tak, aby ste nemuseli narušiť svoje plány či vystáť dieru v rade na úrade.

4.

5.

VYPRACEME A PREVEZMEME

Nenecháme vás v tom samých. Radi vám pomôžeme so sťahovaním a napokon vyriešime i záverečné úkony ako je prepis energií alebo nájomného.

5.

Prečo práve tp centrum?

VÝHODNÉ PONUKY

Pre našich klientov hľadáme to najlepšie riešenie. Dôkazom sú neustále nové ponuky v oblasti nehnuteľností, pohotový servis a inovatívne rekonštrukcie.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Neriešime len časť vašich snov o bývaní. Predáme, prenajmeme, odkúpime alebo zrekonštruujeme vysnívaný domov od podlahy až po strop.

CTÍME FÉROVÝ PRÍSTUP

Férové jednanie, transparentné zmluvy a dodržiavanie termínov. To je spôsob, akým pracujeme a dôvod, prečo nám môžete dôverovať.

RADÍME VŽDY ODBORNE

Dobrá rada je niekedy nad zlato. TP centrum – to sú realitné, finančné, právne, ale i stavebné a interiérovo-dizajnové rady pod jednou strechou.

ODVÁDZAME KVALITNÚ PRÁCU

Spoliehame sa na najnovšie technológie, sledujeme trendy v interiérovom dizajne a pracovné postupy pri rekonštrukciách riešime vždy do poslednej bodky.