Idete do nového? Vykúpime váš byt, dom alebo inú nehnuteľnosť rýchlo a navyše za výhodnú cenu.

Nájsť vhodného kupcu pre vašu nehnuteľnosť môže chvíľu trvať. Ak nemáte chuť a čas čakať, radi vám v TP centrum podáme pomocnú ruku. 

Váš starý byt, dom alebo iný nebytový priestor odkúpime za dohodnutú cenu bez toho, aby ste museli strácať čas s odhadcom, riešiť právne stránky zmlúv alebo vystáť rady na úradoch. Sumu za predaj nehnuteľnosti máte k dispozícii takmer okamžite. Pripravený splniť vaše ďalšie plány a sny. 

AKO POSTUPUJEME PRI PREDAJI NEHNUTEĽNOSTI

Prečo práve tp centrum?

VÝHODNÉ PONUKY

Pre našich klientov hľadáme to najlepšie riešenie. Dôkazom sú neustále nové ponuky v oblasti nehnuteľností, pohotový servis a inovatívne rekonštrukcie.

KOMPLEXNÉ SLUŽBY

Neriešime len časť vašich snov o bývaní. Predáme, prenajmeme, odkúpime alebo zrekonštruujeme vysnívaný domov od podlahy až po strop.

CTÍME FÉROVÝ PRÍSTUP

Férové jednanie, transparentné zmluvy a dodržiavanie termínov. To je spôsob, akým pracujeme a dôvod, prečo nám môžete dôverovať.

RADÍME VŽDY ODBORNE

Dobrá rada je niekedy nad zlato. TP centrum – to sú realitné, finančné, právne, ale i stavebné a interiérovo-dizajnové rady pod jednou strechou.

ODVÁDZAME KVALITNÚ PRÁCU

Spoliehame sa na najnovšie technológie, sledujeme trendy v interiérovom dizajne a pracovné postupy pri rekonštrukciách riešime vždy do poslednej bodky.