Rekonštrukcie nehnuteľností

Vymeníme, prerobíme, vyburáme, dostaviame, premaľujeme, osadíme, vylepšíme… Vy len bývajte krajšie.

Pýta si vaša nehnuteľnosť rekonštrukciu? Túžite po modernejšom bývaní? Vieme, ako na to, aby to nebolo na dlhé lakte a dokonca bez toho, aby ste si zašpinili ruky. Radi si ich totiž zašpiníme za vás. 

Zrekonštruujeme vám byt, dom obchodný alebo iný priestor podľa vašich predstáv, dokonca vám s rekonštrukciou odborne poradíme.

ROK 2020

4 izbový byt

2 izbový byt

3 izbový byt

ROK 2019

2 izbový byt

3 izbový byt

2 izbový byt

Yolostore obchod s oblečením

ROK 2018

3 izbový byt

3 izbový byt

3 izbový byt

3 izbový byt

ROK 2017

2 izbový byt

1 izbový byt

ROK 2016

3 izbový byt

3 izbový byt Nivy

3 izbový byt Svobodu

POSTUP PRI REKONŠTRUKCII

1.

OSLOVTE NÁS

Zavolajte nám alebo pošlite mail a spolu nájdeme termín, kedy si môžeme váš dom, byt či iný priestor na rekonštrukciu obhliadnuť.

1.

2.

NACENÍME REKONŠTRUKCIU

Vypočujeme si vaše predstavy a plány, dokonca vám radi odborne poradíme, ako ich zrealizovať čo najvýhodnejšie. Cenovú ponuku obdržíte s rozpisom prác a materiálu.

2.

3.

MÁME PRE VÁS SKVELÉ PONUKY

Materiály na rekonštrukciu si môžete pohodlne vybrať sami. Vďaka našej spolupráci s dodávateľmi nakupujete za veľkoobchodné ceny.

3.

4.

OBEHÁME ÚRADY, VYBAVÍME POVOLENIA

Všetky potrebné povolenia a oznámenia, zmluvy a podklady môžete prenechať na nás. Odpadne vám dokonca i starosť o statika a projektanta.

4.

5.

VYPRACEME, PREROBÍME AJ UPRACEME

Počas celej rekonštrukcie nemusíte pohnúť ani len jedným prstom. Všetky prípravné práce, odvoz i dovoz materiálu a záverečné upratovanie vyriešime v našej réžii.

5.

6.

VRÁTIME VÁM DOMOV V NOVOM ŠATE

6.

Záleží nám na vašom komforte. Preto vám radi ponúkneme možnosť náhradného ubytovania až do momentu, kedy vám odovzdáme kľúče do vášho novšieho bývania.